katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Březnové číslo časopisu IN!


Březnové číslo časopisu IN je plné zajímavostí, které byste neměli přehlédnout. O rozhovor jsme poprosili moderátorku Českého rozhlasu Evu Kvasničkovou. Mluvila o tom, jak se ke své práci dostala i o tom, že i v rádiu se dá zažít pěkný trapas. S jarem přichází i čas jarních úklidů. Je dokázáno, že takový úklid nám dá zabrat podobně jako návštěva fitka. Více o tom se dozvíte v časopise. Jarní úklid si ale můžeme udělat i ve své duši. O tom je článek Jarní očistná kúra. S jarem přichází i pěkná barevná móda.

Redaktorka Majka vám jí představí v módní rubrice. 8. března je Mezinárodní den žen. V této souvislosti najdete v časopise článek, který se týká žen a pokroku. Víte například, že stěrače u auta vymyslela žena? Na trhu je velké množství různých hřebenů. Redaktorka Bára vás seznámí s jejich přednostmi a prozradí, jak který druh používat.

Možná jste už několikrát vyšly do přírody a nestačily se divit tomu, jak je krásná a obdivuhodná. Hlavně na jaře. V časopise přinášíme některé rekordy a zajímavosti z rostlinné říše. Pokud máte chuť jít do kina, máme pro vás dva typy. Filmy Modrý tygr a Hugo a jeho velký objev stojí za to vidět. Více o nich a také soutěž o jejich knižní předlohy najdete v časopise.

Pokud se chystáte na celostátní setkání mládeže ve Žďáru nad Sázavou, nezapomeňte s námi soutěžit a můžete jet zadarmo. Výherkyni z únorového čísla už známe, tak kdo vyhraje v březnu?

Z redakce vám přejeme radostné jaro plné prima nálady.

Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest