katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice
Milí návštěvníci,
není to tak dávno, co jsme slavili 10 let a dnes je to již 18 let, co byla zaregistrována doména Katolik.cz, dá se tedy říci, že "Katolík" je již plnoletý :-)

Při této přiležitosti máme pro návštěvníky našeho webu malý dárek, a to zveřejnění "Božího slova na den", a to tak, aby Boží slovo (část z evangelia) bylo pro nás stále na očích a inspirací pro nás na každý den.

S tím souvisí i nová (služba RSS - DNES.XML), kterou můžete použít jak v RSS čtečkách nebo pro obsah vašeho webu, tak i například pro vylepšení úvodní stránky Seznam.cz - jak je vidět na ukázce a popsáno zde.

Přál bych si, aby čtení našeho webu mohlo být pro návštěvníky takovým pohlazením po duši. Ať už zde hledáte informace, odpovědi na své otázky, Boží slovo na každý den prostřednictvím liturgického kalendáře, tipy na knihy k přečtení, zajímavé texty nebo vtipy pro zasmání nebo ať hledáte partnera pro život na naší seznamce, zkrátka cokoliv, co může obohatit Váš duchovní život, aby čas zde strávený nebyl nikdy ztrátou času.

Chtěl bych poděkovat všem kolegům, kteří se jakkoliv podílejí na chodu tohoto serveru. Markétě za její tipy ke čtení a také za neúnavné zveřejňování nových a nových fotostřípků, kterých je již téměř 600, dále Petrovi a Josefovi za technickou podporu a hostování, Zdeňkovi za jeho příspěvky a koordinaci a paní doktorce Lázničkové za ochotu a pomoc trpělivě odpovídat na dotazy týkající se PPR, sexuality a gynekologie.

V neposlední řadě bych rád poděkoval všem návštěvníkům, protože právě oni svými připomínkami, příspěvky, nápady k vylepšování a často i konkrétními činy přispěli k dnešní podobě webu Katolik.cz.
Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest