katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Web "Katolík" si připomíná 20 let na internetu

Na podzim roku 1998 se rozjely křesťanské stránky "Katolík", tehdy ještě na provozorní adrese a o několik měsíců později byla zaregistrována doména Katolik.cz.

Podrobně jsme o tom informovali při desetiletém výročí a od této doby díky našim spolupracovníkům vzniklo několik nových rubrik či služeb, které "Katolík" nabízí. V nové rubrice "Biblické fotostřípky" bylo zveřejněno přes 700 fotografií s biblickým citátem, v rubrice "Čtenářský deníček" přes 170 recenzí knih, dále se podařilo (kromě citací denní liturgie s odkazy) zveřejnit také krátké Boží slovo z evangelia na každý den, pomocí RSS zpřístupnit další informace pro správce (farních) webů - jako liturgický kalendář, informace o dni, služba pro přidání "boxíků" na seznam.cz, dále liturgický kalendář ke stažení pro Android apod.

Od dnešního dne je zveřejněna nová rubrika nazvaná "Po kapkách...", ve které si můžete přečíst citáty a výroky různých moudrých lidí, světců, kněží, řeholníků či papeže.

Zároveň bychom rádi návštěvníky našeho webu motivovali ke konání dobra a radosti pro ty, kteří to nejvíce potřebují. Proto jsme se rozhodli podpořit krásné dílo Mary’s Meals, které pomáhá již více než miliónu chudých dětí a další na ně čekají. Letošní adventní sbírka je tedy na tento účel a budeme rádi, když se ji rozhodnete také podpořit, ať už jednorázově nebo pravidelně.

Na závěr bych chtěl velmi poděkovat všem spolupracovníků, kteří obětavě věnují svůj čas k obohacování druhých. Těm, bez kterých by "Katolík" buď vůbec nefungoval a také těm, díky kterým si dnes můžete číst Boží Slovo, díky kterým je hlásána radostná zvěst evangelia do světa, a to v nejrůznějších podobách.

Přeji všem požehnaný Advent a také radost ve službě druhým, radost z možnosti konat dobré skutky.
Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest