katolík seznamka inzerce gyn. poradna pohlednice

Šestnácté výročí domény Katolik.cz

Dne 22.3.1999 byla zaregistrována doména Katolik.cz. Včera jsme tedy oslavili 16. narozeniny.

Při této příležitosti jsme pro vás připravili dárek, o který si řada z vás již delší dobu píšete, a tím je mobilní aplikace „Liturgický kalendář“ pro telefony a tablety se systémem Android. Aplikace je off-line, to znamená, že bez nutnosti připojení k internetu si můžete prohlédnout kalendář na 2 roky dopředu nebo si kdykoliv přečíst nedělní čtení. Zkrátka mít je „v kapse“ kdykoliv k dispozici a stále s sebou.

V rubrice „Stažení programů“ si program můžete stáhnout i prohlédnout nebo přečíst informace instalaci.

I když aplikace asi nebude fungovat na všech typech mobilních zařízení, kterých je velká řada s množstvím různých verzí OS Android, přesto doufám, že si své uživatele najde ;-)

Pokud vám aplikace bude fungovat a budete s ní spokojeni, jsme rádi, že jsme vám mohli tímto udělat radost. Pokud byste měli pocit, že i vy chcete udělat někomu radost, nezbývá než vás v tom povzbudit – „pošli to dál“. Způsobů, jak druhým udělat radost, se vždy najde dost.

A pokud byste přece jen nevěděli, pak můžeme zmínit jednu nenápadnou neziskovou organizaci – BAKHITA, která se stará o skutečně potřebné – lidi v tíživé ekonomické situaci a v jiných krizových situacích. Přispět můžete jakoukoliv částkou nebo zorganizovat sbírku věcí (oblečení, potraviny, drogerie) třeba i ve své farnosti, městě, vesnici, …

Chtěli bychom také poděkovat všem spolupracovníkům, kteří se jakkoliv podílejí na chodu našeho webu Katolik.cz ať už je to zveřejňování novinek, aktualit, biblických fotostřípků nebo zajišťování technických věcí spojených s hostováním jiných webů (farností atd.).
Petr Handlar 


Tisk článku


Texty, články, promluvy
  

  

   Rádio Proglas

   Víra na Internetu

   Pastorace.cz

   Krestanstvi.cz

   Pastorační středisko brněnské diecéze

   Informační kontaktní centrum

   Česká sekce Vatikánského rozhlasu

   SIGNALY.CZ: Nástěnka akcí, chat, stránky pro mládež

   IN! - Dívčí svět

   On-line breviář

   Druhý ročník křesťanského festivalu Kefasfest